DESIGNING
INSPIRATION
WORK

Ketvirtfinalio seriją „Lietuvos rytas“ pradėjo lengva pergale prieš „Nevėžį“

Tvirtus pamatus pergalei vilniečiai susidėjo per pirmąsias šešias minutes, kurios buvo laimėtos rezultatu 20:2. Per tą atkarpą Darius Songaila įmetė 8 taškus, Juanas Palacios 6, Omaras Cookas 4.Nors svečiai iš Kėdainių pagerino žaidimą puolime, tačiau apsiginti nuo vilniečių atakų ir toliau nesugebėjo.Dar viena bėda Gintaro Leonavičiaus auklėtinius ištiko vos prasidėjus antrajam kėliniui. Tuo metu kojos traumą patyrė Aurimas Adomaitis, kuris daugiau aikštėje nepasirodė. „Nevėžio“ galinčių žaisti žaidėjų liko septyni, o „Lietuvos ryto“ persvara augo lyg ant mielių. Sužaidus keturias minutes antrajame ketvirtyje, komandas skyrė 25 taškai, o prieš didžiąją pertrauką - 29. Vilniečiams taškus buvo pelnę jau net dešimt krepšininkų.Antroji susitikimo dalis nuo pirmosios beveik nesiskyrė - aikštės šeimininkai ir toliau dominavo aikštėje, rezultatyviai užbaigę penkias atakas iš eilės. Aktyviausias toje atkarpoje buvo D.Songaila, kuris savo sąskaitą papildė aštuoniais taškais. VisosKėdainių komandos atsakymas - vos keturi pelnyti taškai per keturias minutes.J.Palacios trečiojo kėlinio viduryje taikliu metimu iš po krepšio padidino savo ekipos pranašumą iki 40 taškų, kuris iki kėlinio pabaigos aptirpo dviem taškais.